Freitag, 5. April 2013

Mami Ciljeta ne Top Forme

Duket shume ne Top Forme, kengetarja qe jave me pare eshte bere nene. Ciljeta Xhilaga mendohet se kete foto e ka realizuar keto dite kur ka qene e ftuar ne nje mbremje dhe linjat jane ok per nje nene te sapo sjelle ne jete nje djale.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen