Mittwoch, 15. Mai 2013

Gangnam Style me 18 maj në TiranëKëngëtari koreano-jugor “PSY”, i cilesuar si “fenomen” në televizionet muzikore dhe internet, do te performoje ne Tirane.Nje nga klubet e nates ne Tirane, ka lajmeruar do te sjelle me 18 maj kengetarin e “Gangnam Style”, shoqeruar nga balerinat e videos.

PSY, jave me pare ka publikuar një këngë të re, “Gentleman” e para që prej supersuksesit me “Gangnam Style”, që me 1,5 miliardë klikime është shndërruar në videon më të klikuar në historinë e “You Tube”.

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen