Donnerstag, 16. Mai 2013

Gangsta love nga Noizy dhe Ciljeta


Pas lindjes se djalit Fernando, kengetarja seksi Ciljeta Xhilaga eshte kthyer ne studio per te regjistruar kengen e re te rradhes ne duet me rep kengetarin Noizy.Fotot te cilat Ciljeta i ka postuar ne profilin e saj tregojne se
kenga eshte ne perfundim e siper dhe duhet pak kohe per lancim.
cili

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen